Uudised

Eri tasandite juhtidele on muutuste juhtimine justkui üks osa tööst. Mõni juht teeb seda edukamalt kui teine ja mõni muutus on lihtsam kui teine. Panused on kõrged, sest iga muutus mõjutab väiksemal või suuremal määral organisatsiooni protsesside toimimist ja efektiivsust.


Mis on eduka muutuste juhtimise võtmeks? On see ettenägelikkus, läbimõeldud kommunikatsioon, ettevõtte protsesside detailsuseni mõistmine või midagi muud?


Loe pikemalt siit.


  • Helen Hilkja

Pikalt juhtimata protsessid toovad kaasa efektiivsuse ja kvaliteedi languse, aga mitte ainult. Nendele lisaks võib langeda töötajate rahulolu ja halvimal juhul võib selline korralagedus lõppeda võtmetöötajate kaotamisega ja seega pädevuse väljavooluga, kirjutab juhtimiskonsultant ja Äripäeva Akadeemia koolitaja Helen Hilkja


Loe pikemalt siit.


  • Helen Hilkja

Üks peamisi tüüpvigu protsessijuhtimises on näiteks juhtide eeldamine, et nad teavad, kuidas tööd tehakse, kuid tegelik ülevaade siiski puudub. Tihti algavadki probleemid puudulikest teadmistest nii protsesside kui protsessijuhtide ja töö reaalsete teostajate kohta, kirjutab juhtimiskonsultant ja koolitaja Helen Hilkja.


Loe pikemalt siit.


1
2