Helen Klettenberg

Olen juhtimiskonsultant, mentor ja koolitaja. Ennekõike pideva parenduse entusiast, seda nii organisatsioonide kui ka inimeste osas.

Olen tegutsenud strateegilise juhtimise valdkonnas ligi 8 aastat, keskendudes organisatsioonide ja juhtimissüsteemide arendamisele.

 

Minu jaoks on oluline, et juhtimissüsteemid oleksid lihtsad ning väärtust lisavad.

Oman laiapindset kogemust, tehes koostööd paljude Eesti TOP ettevõtetega leidmaks viise nende juhtimissüsteemide arendamiseks, äriprotsesside kaardistamiseks, lihtsustamiseks ja parendamiseks.

 

Teen koostööd Äripäeva Akadeemiaga ja olen Eesti Kvaliteediühingu kollektiivliige.

 

Olen võitnud innovatsiooni tunnustuse juhtimissüsteemide vallas ning aina enam on samadele põhimõtetele tuginevaid juhtimissüsteeme juurutatud erinevates ettevõtetes üle Eesti.

Lisaks erasektori nõustamisele, oman kogemust ka avalikus sektoris, sealhulgas riigikaitses, läbi mille olen omandanud mitmekülgse ülevaate erinevate sektorite juhtimiskvaliteedist ning enim levinud väljakutsetest. 

consultant

 Minu eesmärk on mõista oma kliente ja nende vajadusi, luua väärtust ning toetada nende arenguteekonda. Seda läbi nõustamise, mentorluse ja koolitamise.

Rahulolevate klientide tagasiside
raamatukogus_edited.jpg

 Kristjan Rotenberg

Espira mentor ja koolitaja 

"Heleniga oli mul sujuv ja väga viljakas koostöö 

Harju Elekter Elektrotehnika tehase juhina. Aastaga saime kaardistatud

200 uut protsessivoogu ning uue juhtimisüsteemi ka sertifitseeritud!

Uskumatult hea tulemus!"

131982434_400770771347059_58238915184821

Jaan-Hendrik Murumets

2020 aasta noorettevõtja ja Krakul tegevjuht 

"Kaasasime Heleni, et ettevõttes kasutatavad protsessid formaliseerida ja välja töötada protsesside uuendamise ja kaasajastamise metoodika. Tänu Heleni kogemusele ja üldisele nutikusele saime asjad väga kiiresti liikuma. Heleni puhul on muljetavaldav kui kiiresti ta ennast uue valdkonna protsessides orienteerida suudab."

Koostööpartnerid

unnamed_edited.jpg
ÄP.png
Äripäeva-akadeemia-1.png
EKÜ.png
Tehnopol_logo_RGB_edited.jpg
TSI_logo_RGB-300x224.png