Helen Klettenberg

Olen juhtimiskonsultant ja nõustaja, mentor ja koolitaja. Ennekõike pideva parenduse entusiast, seda nii ettevõtete kui ka inimeste osas.

Olen tegutsenud strateegilise juhtimise valdkonnas ligi 7 aastat, keskendudes juhtimissüsteemide arendamisele ja protsessijuhtimisele, sealhulgas ka kvaliteedi-, keskkonna- ja tööohutuse juhtimisele.

 

Minu jaoks on oluline, et juhtimissüsteemid oleksid lihtsad ning väärtust lisavad.

Oman laiapõhjalist kogemust, tehes tööd paljude Eesti TOP ettevõtetega, leidmaks viise nende äriprotsesside kaardistamiseks, lihtsustamiseks ja parendamiseks.

 

Teen koostööd Äripäeva Akadeemiaga ja olen Eesti Kvaliteediühingu kollektiivliige.

 

Olen võitnud innovatsiooni tunnustuse juhtimissüsteemide vallas ning aina enam on samadele põhimõtetele tuginevaid juhtimissüsteeme juurutatud erinevates ettevõtetes üle Eesti.

Lisaks erasektori nõustamisele, oman kogemust ka avalikus sektoris, sealhulgas riigikaitses, läbi mille olen omandanud mitmekülgse ülevaate erinevate sektorite juhtimiskvaliteedist ning enim levinud väljakutsetest. 

image_6487327 (1).JPG
Minu missioon

Minu eesmärk on tunda oma kliente ja nende vajadusi, olla abivalmis ja luua väärtust nii paljudele ettevõtetele oma tarbijaskonnas kui võimalik, seda läbi õpetamise, nõustamise ja teadlikkuse tõstmise.

Rahulolevate klientide tagasiside
raamatukogus_edited.jpg

 Kristjan Rotenberg

Espira mentor ja koolitaja 

"Heleniga oli mul sujuv ja väga viljakas koostöö 

Harju Elekter Elektrotehnika tehase juhina. Aastaga saime kaardistatud

200 uut protsessivoogu ning uue juhtimisüsteemi ka sertifitseeritud!

Uskumatult hea tulemus!"

131982434_400770771347059_58238915184821

Jaan-Hendrik Murumets

2020 aasta noorettevõtja ja Krakul tegevjuht 

"Kaasasime Heleni, et ettevõttes kasutatavad protsessid formaliseerida ja välja töötada protsesside uuendamise ja kaasajastamise metoodika. Tänu Heleni kogemusele ja üldisele nutikusele saime asjad väga kiiresti liikuma. Heleni puhul on muljetavaldav kui kiiresti ta ennast uue valdkonna protsessides orienteerida suudab."

Koostööpartnerid

unnamed_edited.jpg
ÄP.png
EKÜ.png
Tehnopol_logo_RGB_edited.jpg
imageedit_8_6604683812_edited.jpg